Prądniczanka II Kraków vs Dąbski Kraków 1-7 (0-2)

Skład Dąbskiego:Dębski,Kłak,Nowak,K.Madyda,Palonek,Jękot(72 Koniorczyk),Rospond,Raś(55 Cebula),S.Madyda,Moskal(46 Turczyk),Ziarkowski

0-4 Ziarkowski
0-5 Ziarkowski
0-6 Nowak
0-7 Turczyk

Bardzo ważne trzy punkty zdobył Dąbski na boisku Prądniczanki. Pierwsza połowa to ciągłe ataki przyjezdnych, czego efektem były bramka Rasia(asysta Sławka Madydy), jak również Ziarkowskiego(asysta Krzyśka Madydy). Wynik 0-2 do przerwy mógł satysfakcjonować,  jednak bramek powinno paść znacznie więcej. Druga połowa to już znacznie ciekawsze widowisko. Ostatnio kontuzjowany Turczyk zmienia Moskala i siła ofensywna zespołu znacznie wzrasta. Decydująca akcja meczu ma miejsce w 54 min, gdzie Raś w sytuacji dwa na jeden z bramkarzem nie zagrywa nieobstawionemu Ziarkowskiemu i minimalnie przestrzela. Ta sytuacja spowodowała szybka reakcję Szewczyka i Raś opuszcza boisko zmieniony przez Cebulę(zmieniony miał zostać Ziarkowski). Chwilę później Ziarkowski rozpoczyna „marsz”:)po swój pierwszy klasyczny hattrick w Dąbskim. Dwa razy w pole karne zagrywa aktywny w drugiej połowie Rospond i Ziarkowski nie ma problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Piąta bramka pada po zamieszaniu podbramkowym, w którym najlepiej był ustawiony znów napastnik z Dąbia i wolejem strzela swoją 4 bramkę w tym meczu. Kolejna akcja przynosi znowu bramkę, Kłak zagrywa do Nowaka, który w dynamicznej akcji strzela nie do obrony. Ostatnie w tym meczu trafienie zalicza Turczyk pewnym strzałem głową. Jest to 99 bramka strzelona przez nasz zespół w tym sezonie, co robi duże wrażenie i świadczy o sile ofensywnej tego zespołu. Dąbski w tym meczu od początku do końca kontrolował wydarzenia na boisku.Był zespołem dominującym i z dużą łatwością ograł zespół z Prądnika. Prądniczanka dwa razy zagroziła poważniej bramce Dębskiego. Za pierwszym razem w sytuacji  jeden na jeden górą był  nasz bramkarz, chwile później strzałem w same okienko popisuje się zawodnik gospodarzy i zdobywa honorową bramkę.

Przed naszym zespołem bardzo ważne spotkanie z Węgrzcami. Bardzo cieszy fakt, że w tak kulminacyjnym momencie sezonu w drużynie panuje świetna atmosfera, pełna mobilizacja i  100% zaangażowanie w treningi, dzięki  czemu zespół emanuje pewnością siebie i  bardzo dobra grą, co z kolei przekłada się na bardzo dobre wyniki.