statystyki szczegółowe

Aktualności

DĄBSKI - KRAKUS 5 : 7

• autor: savcioo, 2011-02-09 20:44

W NIEDZIELĘ NA BOISKU KS NADWIŚLAN ZESPÓŁ DĄBSKIEGO ULEGŁ KRAKUSOWI SWOSZOWICE 5 : 7 (4 : 1)

Hokejowym wynikiem skończyło się niedzielne spotkanie sparingowe. Zawodnicy obu drużyn strzelili aż 12 goli i nie mała w tym zasługa piłkarzy Dąbskiego. Po niezłej i skutecznej grze w pierwszej połowie Dąbski prowadził      4 : 1.  Druga część meczu zaczęła się od gola dla Krakusa i szybkiej odpowiedzi zawodników z Dąbia. Niestety z upływem czasu zespół Dąbskiego oddał inicjatywę przeciwnikowi , który zaczął atakować z animuszem.  Z każdą minutą przewaga Krakusa była coraz większa a słabnąca jedenastka Dąbskiego nie miała pomysłu na skuteczną obronę. Przy braku zaangażowania i  ... siły w odstępie 25 minut przeciwnicy strzelili aż 5 goli i wygrali zasłużenie. Nie od dziś wiadomo że mecz trwa 90 a nie 45 minut i żeby wygrać trzeba być skoncentrowanym przez całe spotkanie a jeśli zabraknie sił , bronić się mądrze.  Potraktujmy tą porażkę za bardzo dobrą lekcję na przyszłość z której zawodnicy wyciągną wnioski i więcej taki mecz już się nie powtórzy.

W niedzielę o 13:00 na boisku Hutnika formę Dąbskiego sprawdzi SOKÓŁ KOCMYRZÓW

Wcześniej bo w czwartek trening na Dąbiu o 19:00 ...  liczymy na wysoką frekwencje