1-0 Raś Tomasz '11
2-0 Rospond Janusz '46
3-0 Madyda Sławomir '57 (karny)
4-0 Turczyk Artur '64

To był najlepszy mecz Dąbskiego odkąd prowadzę ten zespół - stwierdził trener Krzysztof Szewczyk. - Myślę, że dziś wygralibyśmy z każdą drużyną A-klasową. Jestem tym bardziej zbudowany, że przecież z różnych powodów brakowało w składzie aż pięciu zawodników... Czarni byli w tym meczu bez szans.

Do przerwy Dąbski prowadził skromnie, 1-0 po golu Rasia. W ciągu 20 minut II połowie krakowianie znokautowali rywala. Najpierw piękną bramkę z ponad 20 metrów zdobył Rospond, następnie podwyższył z karnego (za faul na Rasiu) Madyda, a wygraną przypieczętował kapitalną bombą z 25 m Turczyk.

Goście mieli dwie szanse bramkowe - w 7. minucie gdy trafili w słupek i w 89. minucie, gdy trafili w poprzeczkę.

DĄBSKI KS KRAKÓW - CZARNI GRZEGORZOWICE
4      -     0

bramki : RAŚ , ROSPOND , S.MADYDA , TURCZYK

zółta kartka: Jękot

skład: Dębski , Jękot , Nowak , K.Madyda , Zawartka , Musiał , S.Madyda , Turczyk , Rospond , Mulka , Raś ( Słabosz )

W meczu drużyn które do tej pory nie straciły punktów w lidze dużo lepiej zaprezentowali się zawodnicy Dąbskiego. Od początku gospodarze narzucili własny styl gry i już w 3 minucie mogło być 1 : 0 Przed szansą zdobycia gola stanął Tomek Raś ale jego mocne uderzenie bramkarz gości sparował na róg . Kilkanascie minut później byl już bezradny . Po prostopadłym podaniu Artka Turczyka , Raś znalazł się w sytuacji sam na sam i skierował piłke do bramki tuż przy supku obok wybiegającego bramkarza . Mimo kilku dobrych sytuacji wynik do przerwy nie uległ zmianie . W tym czasie drużyna gości raz była bliska strzalelnia bramki , ale piłka po mocnym uderzeniu napastnika wyladowała na słupku bramki strzeżonej przez Piotrka Dębskiego . Drugą połowę zawodnicy gospodarzy zaczęli bardzo agresywnie nie pozwalając gościom na rozwinięcie skrzydeł i już w pierwszej akcji na 2 : 0 podwyższył przepięknym strzałem w okienko Janusz Rospond . Od tego momentu na boisku istniała tylko jedna drużyna. Czarni nie potrafili przeciwstawić się szybkiej , kombinacyjnej i madrej grze Dąbskiego.Bramki były kwestią czasu. Trzecią bramke strzelił Sławek Madyda z rzutu karnego po faulu bramkarza gości na Rasiu , a czwartą Artek Turczyk mocnym strzałem (od poprzeczki) z dystansu przelobował bramkarza .Mimo braku kilku doświadczonych zawodników Dąbski rozegrał bardzo dobre spotkanie co pokazuje potencjał w drużynie i napawa optymizmem przed kolejnymi meczami .