Dąbski - Prokocim

Oldboje Dąbskiego w 2 Lidze Halowej

• autor: Palon., 2015-01-20 19:31

Stało się!
Wspólna inicjatywa Mirosława Sempera, Łukasz Dzika oraz Braci Madyda (Sławomira oraz Krzysztofa) zaowocowała zgłoszeniem zespołu oldbojów Dąbskiego Klubu Sportowego Kraków do rozgrywek 2 Ligi Halowej, prowadzonej pod patronatem Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.

(więcej po rozwinięciu news'a)

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, do gry przystąpić mogą zawodnicy urodzeni w roku 1980 oraz starsi. W szeregach Dąbskiego, na inaugurację zmagań, zobaczymy wspomnianą powyżej 'grupę inicjatywną' jak również zawodników, którzy w przeszłości byli aktywnie związani z Klubem, m.in. Tomasza Szostaka, Mirosława Kłaka czy Marka Kowalczyka.
Kto jeszcze będzie reprezentował Dąbskiego przekonamy się niebawem :) ..nie mniej jednak w kadrze zespołu oldbojów widzimy już takie nazwiska jak Rospond lub Raś.

Rywalizacja sportowa przebiegnie w cyklach tygodniowych (soboty) na obiekcie Com Com Zone w Krakowie, który mieści się przy ul. Tadeusza Ptaszyckiego 6 (szczegółowy terminarz - po drobnej przebudowie strony - został już zamieszczony), a rywalami Dąbskiego będą drużyny Grębałowianki, Prokocimia, Rudnika, Wróblowianki, Wawelu, Zwierzynieckiego oraz Gdovii.

W miarę możliwości, będziemy relacjonować postępy 'naszych' oldbojów, którym z tego miejsca życzymy sukcesów i już na inaugurację awansu do wyższej ligi rozgrywkowej! ;)

~Palon.

Orzeł Piaski Wielkie 2:5 Dąbski Kraków