• autor: ziarogolll, 2013-07-27 21:08

Relacja poniżej...

Dąbski KS Kraków vs LKS Libertów 7:3 (3:0)

Bramki dla Dąbskiego:Jacek:),Rospond x3,Semper, Ziarkowski, Papaj

Pierwszy sparing w okresie przygotowawczym Dąbski pewnie wygrał. W zespolę z różnych przyczyn zabrakło Krzyśka Madydy,Rasia,Bunikowskiego,Kucybały,Jękota i Szota. Po pierwszej połowie było już 3:0, a na uwagę zasługuje bramka Mirka Sempera z rzutu wolnego. W drugiej połowie dominowali nadal gracze Dąbskiego, jednak nie ustrzegli się kilku błędów indywidualnych, czego efektem były trzy stracone bramki. Skuteczność potwierdził w tym spotkaniu Rospond strzelając trzy bardzo ładne bramki. Na pochwałę zasługuje też dobra postawa Papaja, który celnym strzałem głową potwierdził swoje zaangażowanie w tym spotkaniu. Po długiej kontuzji do składu wraca Ziarkowski, który zaliczył w tym spotkaniu dwie asysty i gola. Mecz powinien skonczycz się znacznie wyższym rezultatem, jednak na tym etapie przygotowań brakuje jeszcze skuteczności. Sędzią dzisiejszego spotkania był Pan Trener Krzysztof Szewczyk:)