8. Mirosław Semper kapitan
9. Artur Turczyk
10. Tomasz Raś bramka  zmiana 84" Tomasz Barucha
11. Tomasz Zawartka bramka żółta kartka

Dobry mecz Dąbskiego i zasłużone zwycięstwo. W pierwszej połowie zdecydowana przewaga gości i dwa gole. Najpierw indywidualna akcja Zawartki zakończona pięknym strzałem i Dąbski obejmuje prowadzenie. Na dwa do zera mógł podwyższyć Raś ale trafił piłką w słupek. Później Semper ,Madyda i Turczyk próbowali zaskoczyć bramkarza gospodarzy strzałami z dystansu. W 30 minucie wyręczył ich obrońca Dragonu, który wpakował piłkę do swojej bramki po rzucie wolnym wykonywanym przez Sempera. W drugiej połowie to Gospodarze posiadali przewagę a Dąbski grał z kontry. Gdy sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Jękot, Dragon złapał wiatr w żagle i zepchnął Dąbskiego do defensywy. Gospodarze stworzyli kilka dobrych okazji do strzelenia gola ale dzięki dobrej postawie Irka Futro i odrobinie szczęścia (poprzeczka) wynik się nie zmienił. W końcówce Dąbski starał się kontrolować wydarzenia na boisku i wyprowadzał groźne kontry. Po jednej z nich bramkę na 3:0 strzelił aktywny Raś. W ostatnich minutach mogło być nawet 5:0, ale Turczykowi i Moskalowi zabrakło zimnej krwi pod bramką Dragonu.