Nieskuteczny DĄBSKI , remis jak porażka ; DĄBSKI vs WISŁA...

Nieskuteczny DĄBSKI , remis jak porażka ; DĄBSKI vs WISŁA RZĄSKA 1:1 (0:1)

DĄBSKI vs WISŁA RZĄSKA  1 : 1 ( O : 1 )

bramka: Czarnecki 65min

Skład Dąbskiego: Futro, Cebula, Kłak, K.Madyda, Szot, Rospond, Turczyk, Semper, Zawartka, Jękot (40 Czarnecki), Raś(75 Koniorczyk)

Ci którzy mieli okazje oglądać jesienne spotkanie obu drużyn przeżyli w sobotę Deja vu. Znowu pierwsi bramkę zdobyli zawodnicy z Rząski, a Dąbski marnował wyśmienite okazje.W 5 min gola zdobywa Wisła po strzale w krótki róg bramki strzeżonej przez Irka Futro.Podrażnieni gospodarze ruszyli do ataków ale byli bardzo nieskuteczni.Zdenerwowany trener Szewczyk już w 40 minucie dokonuje pierwszej zmiany i wpuszcza na boisko Czarneckiego.Jak się później okazało debiutujący zawodnik doprowadził do wyrównania strzałem z główki w 65 min.Cała druga połowa to gra na jedną bramkę a niewykorzystane sytuacje mnożyły się jak grzyby po deszczu.Brylował w tym Raś który powinien ustrzelić hat-tricka.Oprócz Tomka swoje świetne sytuacje zmarnowali :Rospond,Czarnecki, Turczyk, Zawartka, i Cebula.Szkoda straconych punktów bo zdecydowanie lepszą drużyną byli gospodarze.