statystyki szczegółowe

Aktualności

DĄBSKI - Iskra Radwanowice 2 : 3

• autor: savcioo, 2012-04-24 10:32

Pechowa porażka Dąbskiego. Dwa gole Sempera , kontuzja bramkarza Dawida Janeczka i stracona bramka w ostatnich sekundach. Po ciekawym meczu Iskra zabiera 3 punkty do Radwanowic.

DĄBSKI - ISKRA RADWANOWICE 2 - 3 ( 0 - 0 )

11. Tomasz Zawartka żółta kartka

Nie udał się zawodnikom Dąbskiego rewanż za jesienną porażkę w Radwanowicach (przyp. 4-3) Przy ustalaniu składu na ten mecz trener Szewczyk znów nie mógł skorzystać z kilu podstawowych zawodników, mimo to wszyscy liczyli na zwycięstwo gospodarzy. Pierwsza połowa to wyrównana gra obydwu zespołów. Lepiej piłką operowali goście a Dąbski groźnie kontr-atakował. Najlepszą sytuację zmarnował Jękot, który po minięciu bramkarza gości znalazł się sam na sam z pustą bramką. Gola jednak nie było bo niezdecydowanie napastnika Dąbskiego wykorzystał obrońca Iskry i wślizgiem wybił piłkę po za boisko. W kolejnej akcji Turczyk na 16 metrze skiksował i nie umieścił piłki w bramce którą wcześniej opuścił bramkarz gości. I gdyby nie sytuacja z 42 minuty to więcej emocji w tej części gry już by nie było. Niestety o wielkim pechu może mówić bramkarz Dąbskiego Dawid Janeczek. W 42 minucie dobrze interweniował na przedpolu swojej bramki,a spóźniony napastnik Iskry na wślizgu zaatakował "kości" Dawida. Niestety ucierpiały obydwa kolana naszego bramkarza i konieczna była zmiana. W drugiej połowie Dąbski zaczął grać dopiero po 70 minucie. Wcześniej stracił 2 gole po strzałach z najbliższej odległości. Wynikiem lepszej gry gospodarzy był rzut wolny a 10 minut później rzut karny. Obydwa stałe fragmenty gry zamienił na bramki niezawodny Semper. W ostatnich sekundach gry po szybkiej kontrze gości i zamieszaniu pod bramką Irka Futro, goście po raz trzeci wpychają piłkę do bramki Dąbskiego. Niestety tego dnia szczęście było po stronie gości i to oni cieszyli się ze zwycięstwa. Sprawiedliwym wynikiem byłby remis o który będzie bardzo ciężko w następnej kolejce ponieważ Dąbski zmierzy się z mocnymi rezerwami Garbarni.