Niemoc na Dąbiu i kolejne zwycięstwo wyjazdowe

• autor: savcioo, 2011-09-05 13:08

DĄBSKI - BIEŻANOWIANKA  2 : 6

ARMATURA - DĄBSKI  0 : 1

Kolejki trzecia i czwarta ułożyły się podobnie jak dwie pierwsze, czyli porażka na własnym stadionie i zwycięstwo na wyjeździe ....

Nie wiadomo skąd bierze się niemoc naszej drużyny na własnym obiekcie.  Zarówno w meczu z Nadwiślanem oraz Bieżanowianką można było powalczyć o punkty. Niestety głupio stracone dwa pierwsze gole zmuszają naszą drużynę do bardziej otwartej gry co skrzętnie wykorzystały drużyny gości.

DĄBSKI : BIEŻANOWIANKA  2 - 6 ( 1 : 2 )

bramki: Raś , Jękot

Do przerwy więcej z gry miał Dąbski niestety więcej bramek zdobyła Bieżanowianka. Po przerwie znowu Dąbski atakuje i .... mamy przypadkowy gol dla gości na 3 : 1 . Nie mija kilka minut , kontratak Bieżanowianki , sędzia liniowy popełnia błąd puszczając akcję kiedy zawodnik gości ewidentnie był na pozycji spalonej i jest już 4 : 1 . Ta sytuacja nie podłamała gospodarzy którzy atakując coraz większą ilością zawodników zapominają o obronie i po kolejnych szybkich kontratakach gości skończyło się aż 6 : 2 dla klubu z Bieżanowa.

ARMATURA - DĄBSKI  0 -1 ( 0 - 1 )

bramki: Raś

Pierwsza połowa wyrównana ze wskazaniem dla Dąbskiego który miał więcej dogodnych sytuacji do zdobycia gola. Mimo dużego upału i dosyć chaotycznej gry obu zespołów to goście schodzili na przerwę z jednobramkowa przewagą. W drugiej połowie obydwie drużyny miały swoje sytuacje ( poprzeczka Turczyka ,minimalnie niecelne strzały Rasia ,Rosponda  i Turczyka ) Gospodarze też nie mieli szczęścia , zdobyli dwie bramki ale  z pozycji spalonych co na szczęście zobaczył i zasygnalizował sędzia liniowy. Końcowe 10 minut to duża przewaga Armatury która wprowadza 2 napastników i próby kontrataków ze strony Dąbskiego. Ostatni gwizdek sędziego ucieszył zawodników z Dąbia którzy dzielnie walczyli o te 3 punkty. Punkty które są częściową rehabilitacją za porażkę z Bieżanowianką.