Sparing. Dąbski KS Kraków - Sokół Kocmyrzów 3:5 (3:3)

• autor: savcioo, 2011-08-01 09:36

Dąbski - Sokół  Kocmyrzów  3 : 5 ( 3 : 3 )

bramki : Ziarkowski , Pogan , Rospond

Bardzo radosny futbol zaprezentowały obie drużyny w sobotnie popołudnie co zaowocowało strzeleniem 8 goli. Do przerwy było po równo 3:3. Niestety w drugiej połowie strzelali tylko goście choć zespół Dąbskiego miał znacznie więcej sytuacji niż przed przerwą. Jak to się stało że nic nie wpadło ?? Pytania należy kierować do napastników z Dąbia bo tylko oni znają odpowiedź. Pomimo niekorzystnego wyniku był to dobry sprawdzian z wymagającym przeciwnikiem. Jeszcze dwa sparingi a potem mecz ligowy na własnym boisku z Nadwiślanem. Do tego czasu zespół musi poprawić grę obronną , bo jak wiadomo nie od dziś jest to najsłabszy element naszej gry.